WhatsApp
ישראלים קונים כחול-לבן! מבצע הכי ישראלי

להצעה משתלמת השאר פרטים:

  שערים מאלומיניום

  אם אתם מחפשים פתרון יעיל לנעילת השטח הפרטי שלכם, שערים חשמליים מאלומיניום הם מוצר חדשני ומתקדם שמציע שימוש מועיל לשמירה על פרטיותכם. לאלו מכם שגרים בבית פרטי, הדבר הכי חשוב עבורכם הוא לגדר היטב את השטח שלכם על מנת למנוע קירבתם של אנשים זרים לחצר הפרטית שלכם. כדי לגדר את השטח בצורה הרמטית, תוכלו להתקין במקום שער אלומיניום שיהווה חיץ בין רשות הרבים למרחב האישי שלכם כך שרק אתם תוכלו לשלוט על הפתיחה והסגירה שלו מבלי שאף אחד יוכל לעשות זאת שלא בהסכמתכם.

  שערים מאלומיניום ועוד יותר מכך – השערים החשמליים מאלומיניום מהווים אמצעי ביטחוני כמו גם אמצעי שמירה על הפרטיות מהראשונים במעלה. כאשר אנו מעוניינים לבטח את החנות או את העסק, את החניה או את הבית, נבחר בדרך כלל בשערים הללו הם יהיו אלו אשר יעניקו לכם את ההגנה היעילה ביותר הודות להרכבו העמיד והחזק של האלומיניום.

  שערים מאלומיניום – אמיר פרגולות

  לשערים הללו יתרונות רבים אך גם חסרונות שיש לתת עליהם את הדעת. נתחיל בחסרונות כדי לסיים את המאמר בטעם טוב, וגם מהסיבה הפשוטה, שהחסרונות הם שוליים למדיי ועל רובם נוכל להתגבר בקלות.

  שערים מאלומיניום – חסרונות

  החיסרון הבולט והכואב ביותר זוהי התופעה של התקנת שערים מאלומיניום שאינם בטיחותיים. בתחילת שנות האלפיים קמו להן חברות רבות שהציעו מכירה והתקנה של שערים חשמליים, אלו לא היו בטיחותיים ואירעו בשל כך אסונות רבים. אצבעות נקטעו, אנשים התחשמלו ועוד. לאור זאת הוחלט במכון התקנים הישראלי לקבוע תקנים חדשים וברורים המחייבים במספר פרמטרים את מתקיני השערים הללו על מנת לקבל את האישור המתאים. התקנים הללו הצליחו למגר את התופעה והשערים של היום הינם בטיחותיים לגמרי.

  חסרון נוסף ובלתי מבוטל – זוהי העלות הגבוהה של השערים הללו. אך כאן חשוב לציין, כי לאור היתרונות הרבים של השערים החשמליים מאלומיניום כפי שנפרט בהמשך, כדאי להשקיע בשערים הללו שיעשו לנו רק טוב! אין להתפתות לרכישת שערים זולים, המחיר עשוי לבוא על חשבון האיכות הגרועה של השערים וכמו בהרבה דברים אחרים, המחיר הזול עשוי לעלות ביוקר.

  שערים מאלומיניום – יתרונות

  • בטיחות – בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם בית בקומת קרקע בבניין בן מספר קומות, הוא בהחלט נותן להם שליטה על השטח שלהם. יש חשש מוצדק לגרים בקומות הקרקע מפני גניבות או פריצות ובצדק. אם רוצים לישון טוב בלילה, השערים הללו יעניקו ביטחון מלא ושקט נפשי לכל הדיירים.
  • פרטיות – בעזרת התקנת שער מאלומיניום, אפשר להימנע ממקרים של מציצנות וחדירה למרחב הפרטי. כך תוכלו להרגיש חופשיים בחצר ביתכם מבלי לחשוש שמישהו צופה בכם. מתכת עמידה ואטומה זו מאפשרת לכל אדם ליהנות מפרטיות מוחלטת ומלאה בביתו, זאת מבלי לדאוג לכך כי יהיה עליהם לתחזק את השער באופן קבע ובהשקעה של משאבים רבים למשימה זו.
  • עיצוב מיוחד – השערים של היום משמשים כפריט עיצובי מרשים לכל דבר! הם מעניקים מענה הולם לצרכים שלכם בלי להתפשר על המראה ועל העיצוב של המקום. אתם אלה שבוחרים שער מעוצב ויפה בסגנון האהוב עליכם. ההתקנה של השער תשפיע במידה רבה על המראה של המבנה ובהחלט תתרום לו ערך וייחודיות. כך שמלבד לבטיחות ולנעילה העוצמתית – אתם מקבלים תוספת של יופי ועיצוב למבנה שלכם. ניתן יהיה לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר ובכך להשלים את העיצוב הכולל של ביתכם בצורה מדויקת ומרשימה במיוחד.

  אצל אמיר פרגולות תוכלו להשיג את השערים מאלומיניום לכל מטרה! מהרו וצרו קשר, ותוכלו גם אתם לישון היטב בלילה!

  שערים מאלומיניום חשמליים

  כאשר אורח מגיע לביתנו, עוד לפני כניסתו לבית הוא יכול לקבל מושג על פנים הבית, רק ממבט חטוף בקבלת הפנים מחוץ לבית. שער חשמלי מחוץ לבית כבר מזמן לא מיועד רק לשמירה על הבית, כיום התקנת שער אלומיניום חשמלי הינה הכרזה של בעל הבית – שערים בכניסה לבית הם קבלת הפנים של האורחים ומעידים גם על אופי המארח; שערים גרנדיוזים ומפוארים יעידו שבמקום זה מתקיימים מפגשים חברתיים רבים, ואילו שער מעוטר בצניעות יעיד שמדובר בבעל בית צנוע וביתי.

  למה דווקא שער אלומיניום חשמלי?

  בעבר, שער אלומיניום חשמלי היה נחשב נחלתם של האמידים. כיום, רבים מבינים שכבר לא מדובר רק בפריבילגיה, אלא בפריט שלו מס' יתרונות חשובים:

  • ייחודיות – שערים הם קבלת הפנים, הדבר הראשון שאנו רואים בעת הגעתנו לבית, מוזיאון, בניין, ועוד. עיצוב של שער יעיד הרבה על בעל המקום.
  • פרטיות – אף אחד לא רוצה להרגיש שעוקבים אחריו כשהוא שותה את הקפה שלו בחצר, או יוצא לשחק עם הילדים. כל אחד זקוק לפרטיות, ושער הוא הפתרון לכך. שער האלומיניום מתאים גם לנעילת החניה הפרטית שלכם. אם אתם חוששים מכך שיתפסו לכם את החניה, ואתם מחפשים את הדרך לנעול אותה מפני כניסה של רכבים זרים – שער חשמלי מאלומיניום זה פתרון נהדר.
  • ביטחון – לא משנה באיזה בית אתם גרים, תרצו להרגיש בטוחים במרחב הפרטי היקר לכם. שער חשמלי הוא המגן הראשוני שלכם בפניי פריצות וחדירות בלתי רצויות למרחב הפרטי שלכם.

  אמיר פרגולות – שומרים לכם על הבית

  כאשר מדובר בביטחון אישי, חשוב מאוד לבחור בחברה שלא רק תדע להתאים את השער המושלם לאופי הבית, אלא שתהיה גם מקצועית ובעלת ניסיון בכל הקשור לשערים חשמליים. אנו בחברת אמיר פרגולות מאמינים באיכות ושירות מעל לכל! כשמדובר בביטחון שלכם, אנו יותר מנשמח לעמוד לרשותכם ולהתקין עבורכם את השער המושלם שיקבל אתכם בברכה בכל פעם שתחזרו הביתה. צרו קשר עוד היום!

  שערי אלומיניום

  בעבר, כמעט ולא היה צורך בשערים, הבתים נשארו פתוחים תמיד, לא טרחו לנעול את הדלתות וכמובן שלא הוסיפו גדרות ושערים סביב הבתים. אך מה לעשות, עם השנים כאשר אנו נעדרים הרבה יותר מהבית והרחוב של פעם בו כולם הכירו את כולם וכולם סמכו זה על זה, שינה את פניו. הבניינים הפכו לרבי קומות ולמרובי דיירים עד שדיירי אותו הבניין לא תמיד מכירים זה את זה וכמובן שאי אפשר לסמוך על מהימנותו של אדם רק משום שהוא מתגורר בשכנות אתנו. כל התהפוכות הללו הפכו אותנו לחרדים לרכושנו ואף לחשדנים. לכן נמצא הרבה יותר שערים וגדרות סביב בתים פרטיים או חצרות ואפילו סביב מקום החניה לרכב.

  שערי אלומיניום חשמליים

  בשנים האחרונות נפוצו השערים החשמליים ואנו רואים אותם יותר ויותר בכל מקום ואתר. אנו רואים אותם בשערי הכניסה לבתי עסק, שערי הכניסה לחניות וגם בכניסה לבתים. למה הרחקנו לכת עד השערים החשמליים? מה לא היה לנו טוב עד כה עם השערים הרגילים?

  • בגלל הביטחון – שער חשמלי מהווה אמצעי ביטחון והגנה כך נמצא למשל את השערים הנגללים לבתי עסק למפעלים ולחנויות, אלה מקשים על הפריצה למקום. בנוסף, יש לנו את השערים לחניה, אשר אלו מקודדים בקוד שרק בעלי החניה יודעים אותה ועובדה זו מונעת שימוש של אנשים זרים בחניה.
  • בגלל השמירה על הפרטיות – השער מעניק את האינטימיות ואת הפרטיות למקום.
  • בגלל העיצוב הייחודי – שער חשמלי נשמע אולי כפריט מגושם וכבד, אך השערים של היום מיוצרים בעיצובים מדהימים ואומנותיים ואף מקשטים את המקום בו התקינו אותם.

  אצל אמיר פרגולות תוכלו להתרשם מעבודות אלומיניום ברמה מקצועית ובלעדית. שערי אלומיניום בעיצוב מיוחד על פי דרישת הלקוח תוכלו למצוא אצל אמיר פרגולות.

  שערי אלומיניום לחניה

  אחד הדברים היקרים לנו ביותר, הוא הביטחון שלנו בבית שלנו. שער אלומיניום לחניה מתפקד כחומת מגן כנגד פריצות (חלילה), ומעניק לנו תחושת ביטחון לגבי אחד הנכסים החשובים לנו ביותר – הרכב שלנו, שהוא בהרבה מאוד מקרים החופש שלנו. כך שאם אחד מהם לא קיים, הביטחון והחופש שלנו עלולים להפגע.

  שער אלומיניום לחניה – כל היתרונות!

  יתרונות רבים מצויים בבחירת שער אלומיניום לחניה ורבים מבינים זאת. הפופולאריות של האלומיניום כחומר גלם גדלה יותר ויותר בשנים האחרונות, ויש לכך מספר סיבות:

  • מתכת זולה – האלומיניום לא רק עמיד מפני מגוון מפגעים אפשריים, אלא גם זול! ההגיון אומר שמחיר שווה איכות, אך במקרה זה מדובר במתכת זולה יחסית, שהיא גם עמידה מאוד.
  • מתכת קלה – האלומיניום הוא לא מתכת כבדה, והדבר מאפשר 'התעסקות' קלילה וגמישה יותר, ויד חופשית מצד המסגרים לשלל עיצובים אפשריים המותאמים למגוון לקוחות.
  • תגידו להתראות לקורוזיה – קורוזיה היא התהליך ההרסני המתרחש כשמתכת, מים וחמצן מתערבבים. הקורוזיה הורסת מתכות ומעוותת אותן, אך אינה משפיעה כלל על האלומיניום. עובדה זו הופכת את האלומיניום לחסכני יותר בטווח הקצר והארוך.
  • מתכת קלה להתקנה – בעלי מקצוע רבים יעדיפו לעבוד עם אלומיניום, מכיוון שהתקנתה קלה ואינה אורכת זמן רב.

  המומחים בשערים מאלומיניום!

  שערים נועדו להגן עלינו, אך לא רק. כיום, מעבר להגנה משמשים השערים למטרות דקורטיביות והם מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אורחינו ובני משפחתנו ייתקלו בהם עוד לפני שהם פוסעים לתוך ביתנו, והם מעידים רבות על הבית ועל דייריו. אם אתם מרגישים שמשהו חסר לכם בעיצוב הבית, או שבדיוק רכשתם את רכב חלומותיכם ואתם רוצים לוודא שלאיש אין גישה אליו פרט אליכם – זה הזמן לפנות אל אמיר פרגולות ולהתקין את השער המתאים לכם ביותר!

  שער אלומיניום

  שער אלומיניום לחניה או לבית, לעסק או למשרד, מהווה אמצעי ביטחון ראשון במעלה. כולנו רוצים לישון טוב בלילה ולהיות רגועים כי הרכוש שלנו מוגן מפני פריצות ואורחים בלתי רצויים. לכן נוכל למצוא בהרבה מקומות ואתרים את השערים החשמליים הללו שהופכים לפריט חובה כמעט בכל מקום.

  שערים חשמליים – האם הם בטיחותיים?

  בתחילת שנות האלפיים נפוצו השערים החשמליים מאלומיניום ומתקינים ויצרנים רבים הציעו את מרכולתם לכל דורש. לא היה כל פיקוח על העבודות שלהם והשערים הללו גרמו לאסונות רבים וכבדים. אנשים התחשמלו, ידיים נמחצו, אצבעות נקטעו ועוד כמה וכמה מקרים קשים שאירעו בשל השערים הללו.

  כתוצאה משורת המקרים הללו, החליטו במכון התקנים הישראלי לקבוע נהלים מחמירים וברורים לשערים החשמליים הללו ורק יצרן העומד בכל אלו יוכל לקבל את האישור המתאים.

  לדוגמא –עין אלקטרונית – המותקן בשער החשמלי ועוצר אותו מפני כל מכשול ומונע ממנו להפעיל לחץ כאשר עומד משהו או מישהו בדרכו. כמו כן נדרשת עמידות ומוגנות של השערים מפני מים, כל אלו הופכים את השערים לבטוחים לשימוש.

  שערים חשמליים – כל המעלות

  לאחר שהשערים הללו הפכו למושלמים בגלל התקנים המחייבים את היצרנים, אנו יכולים ליהנות מהשערים בראש שקט.

  השערים תורמים לנו רבות, כפי שנפרט:

  בטיחות מרבית – השערים מעניקים לנו ביטחון מפני גניבות או פריצות לבית או לעסק. כאשר מדובר בחניה, אף אחד לא יתפוס לנו את המקום השמור ומצפה רק לנו.

  פרטיות – הגדרות והשערים מעניקים לנו פרטיות.

  עיצוב יפה לכל מקום – בכל מקום בו נתקין את השערים נוכל לבחור בכזה המעוצב על פי טעמינו והוא ישמש כפריט עיצובי לכל דבר.

  אצל אמיר פרגולות ניתן להזמין שערים בעיצוב אישי על פי דרישת הלקוח.

  מהרו וצרו קשר ואמיר יספק לכם את המיטב שבמיטב!

  שערים מאלומיניום

  אמיר פרגולות

  להצעה משתלמת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   פרגולות חשמליות

   פרגולות מהוות כבר שנים רבות כפתרון הצללה איכותי ומרשים לגינה, לגג ולשטחים פתוחים אחרים. אבל, בשנים האחרונות, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, ניתן ליהנות מהיצע רחב במיוחד של פרגולות, אשר באות לידי ביטוי,...
   המשך קריאה

   פרגולה חשמלית אטומה למים

   כל מי שיש לו בשטח הבית חצר או גינה, מודע כמובן, לחשיבות הגבוהה של פתרון הצללה איכותי. פתרון הצללה שכזה, יכול לאפשר לו ליהנות מהגינה לאורך כל ימות השנה, מבלי שתנאי...
   המשך קריאה

   חלונות גליוטינה

   חלון גיליוטינה הוא אחד הדגמים החמים כיום בעולם החלונות. חלון מהסוג הזה נפתח או נסגר מעלה או מטה, באמצעות מנוע חשמלי Somfy המתופעל על ידי שלט. הוא עשוי מאלומיניום צבוע...
   המשך קריאה

   פרגולה חשמלית – כל מה שצריך לדעת

   פרגולה היא אלמנט בנייה נפוץ מאוד בנוף הישראלי, העירוני וגם הכפרי. היא מספקת כמה מטרות שונות, כולל תוספת אסטטית מהירה וזולה יחסית, הגנה מהשמש ומהגשם ועוד. אחד הסוגים המעניינים שלה,...
   המשך קריאה
   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט

   השאירו פרטים והנציגים שלנו יצרו עמכם קשר