להצעה משתלמת השאר פרטים:

  פרגולות אלומיניום – עיצוב מיוחד

   זו הבנייה הנפוצה ביותר כיום, היתרונות העיקריים שלה מעבר ליופי והשילוב שלה עם החצר שנותן אוירה יותר נעימה. היא נהנת מיתרונות הבידוד הקיימות באלומיניום אם זה בידוד מקור וחשמל,

  בגלל שפרגולת אלומיניום נמצאות בחוץ צריכים למרוח עליהם את חומר "ורנית" (שמה הפופולרי יותר הוא לכה), למעשה היא ציפוי דק ושקוף. המגנה על משטחים מפני שריטות, אבק, חשיפה לאור ומפגעים נוספים. חומר זה פותר את הבעיה היחידה הקיימת בפרגולות אלה ומאריך את חיי הפרגולה בעוד כמה שנים טובות. 

  חצרות רבים מתהדרים בפרגולות נחמדות המשמשות כפינות חמד מוצללות להנאת הדיירים בבתים הללו.

  עד לא מזמן היו כל הפרגולות עשויות עץ. כיום אנו נחשפים ליותר ויותר פרגולות המיוצרות מאלומיניום. יש לבחירה באלומיניום יתרונות רבים הן מהפן הבטיחותי הן מהפן העיצובי וגם בגלל המחיר.

  מה היתרונות של פרגולת אלומיניום מול פרגולה מעץ?

  • בגלל העיצוב – לאלומיניום ישנה גמישות רבה המאפשרת ליצור ממנה מגוון עיצובים מעניינים ויצירתיים. לקוחות האוהבים חדשנות, מעדיפים את הפרגולה מאלומיניום.
  • בגלל המחיר – המחיר של הפרגולה מאלומיניום הינו זול ללא כל השוואה ביחס לפרגולה מעץ.
  • בגלל קלות החומר – האלומיניום הינו חומר קל משקל לעומת הפרגולה מעץ. לכן הופכת פרגולת אלומיניום לפרגולה בטיחותית פי כמה וכמה לעומת פרגולה מעץ ואפשרויות ההתקנה שלה נרחבות יותר.
  • בגלל קלות התחזוקה – פרגולה בישראל אמורה להיות חזקה וחסינה מפני פגעי מזג האוויר. הגשמים בחורף והשמש הקופחת בקיץ לא תמיד עושים טוב עם הפרגולה. פרגולת עץ תהיה יותר פגיעה מאשר פרגולה העשויה אלומיניום. האלומיניום הינו חומר חזק השומר על מראהו לאורך זמן ואף למשך שנים ארוכות והוא אינו מאבד מיופיו אף ללא כל תחזוקה כמעט. יתכן ואולי תידרש צביעה של הפרגולה אחת לכמה שנים או ניקיון אחת לתקופה, אך מעבר לכך תשמור הפרגולה על המראה החדש שלה לאורך זמן.

  אז אם גם אתם מתעניינים בפרגולה לחצר או למרפסת, אתם כבר יודעים. הבחירה בפרגולה מאלומיניום זוהי הבחירה הטובה והחכמה ביותר.

  קונים פרגולת אלומיניום אצל אמיר פרגולות

  אמיר פרגולות מציע לכם פרגולות חדישות ומהממות לכל מטרה. חשוב לדעת כי פרגולה מוצלחת מתחילה משלב התכנון המקצועי. פנו אל אמיר, התכנון המקצועי והביצוע המושלם של התקנת הפרגולה תעניק לכם פינת חמד פרטית בבית או בחצר.

   

   

   

  פרגולות אלומיניום - עיצוב מיוחד

  אמיר פרגולות

  להצעה משתלמת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט